Традиційний День поля та саду на підприємствах Петра Гадза цьогоріч не відбудеться через коронавірус

Одна із найбільших аграрних подій України – День поля та саду, який щорічно організовує голова наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз, цього року не відбудеться у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції.

Петро Гадз каже, карантинні обмеження внесли свої корективи у планування традиційного Дня поля та саду. Зваживши всі можливі ризики, колективи «Бучачагрохлібпрому» та фермерського господарства «Гадз» вирішили цього року не проводити свято.

?– Щороку ми радо зустрічаємо кілька сотень гостей у Бучачі на Дні поля та саду. Завдяки такому масштабному святкуванню ділимося досвідом успішного господарювання з іншими, демонструємо виробничі потужності, а також налагоджуємо співпрацю. Однак, на жаль, цьогоріч нашу зустріч необхідно відтермінувати. Колективи «Бучачагрохлібпрому» та фермерського господарства «Гадз» оцінили усі ризики й прийняли нелегке, але обґрунтоване рішення. В умовах поширення коронавірусної інфекції ми не можемо проводити таку масштабну подію й залучати до активного спілкування сотні людей, наражаючи їх на небезпеку. Ми цінуємо та бережемо наших колег, партнерів, друзів, а тому з радістю зустрінемо їх у Бучачі, коли ця невидима загроза мине, – пояснив Петро Гадз.

Залишити відповідь