Про компанію

Історія ТОВ “ГАДЗ-АГРО”


Компанія ТОВ «ГАДЗ-АГРО», досвідчений та надійний партнер сільгоспвиробника у забезпеченні стабільних врожаїв, була заснована у 2004 р. За цей період, завдяки висококваліфікованим спеціалістам, використовуючи новітні технології, постійно удосконалюючи якість продукції, займає одне з ведучих місць серед виробників насіння, реалізуючи кращі продукти на насінневому ринку, маючи в своєму розпорядженні потужну матеріально-технічну базу, сучасний машино-тракторний парк, грунтооброблювальну, посівну, зернозбиральну техніку.

Мета роботи ТОВ «ГАДЗ-АГРО» – вести таку діяльність, яка забезпечує поєднання новітніх агропромислових технологій, сучасного менеджменту з віковим досвідом та мудрістю хліборобів, шанобливим ставленням до землі та селянської праці. Давній досвід праці на родючій землі поєднується з новітньою думкою, вірою та турботою про добробут людей та суспільне благо.

На сьогоднішній день компанія орендує близько 25 тисяч гектарів землі, що розміщені одним масивом у трьох районах Тернопільської області, на яких займається вирощуванням зернових, олійних і технічних культур, сорти яких занесені до Державного реєстру сортів сільськогосподарських культур.

Важливою складовою підприємства є високопрофесійна управлінська команда, орієнтована на динамічний розвиток бізнесу. Управлінці підприємства забезпечують централізоване стратегічне планування, координування діяльності різних структурних одиниць, ефективну логістику та збутову політику.

Зерно

Середня врожайність сільськогосподарських культур62,2

Озима пшениця


46,7

Озимий ячмінь


55,5

Яра пшениця


54,6

Ярий ячмінь


34,4

Соняшник


85,9

Кукурудза

Етапи розвитку компанії


2006 рік

Введено в експлуатацію насіннєвий завод датської фірми «Cimbria», який спеціалізується на очищенні, калібруванні, протруюванні і фасуванні насіння різноманітних сільськогосподарських культур. На сьогодні – це дві потужні зерноочисні лінії: перша – потужністю 150 тонн на добу, друга – 250 тонн на добу.

2009 рік

Введено в дію першу частину елеватора на 24 тис. тонн зберігання зерна з власною атестованою лабораторією. Створення сучасного тваринницького комплексу в с. Соколів з сучасним доїльним залом фірми GEA WestfaliaSurge і безприв’язним утриманням 1 200 фуражних корів, розпочато інтенсивний розвиток молочно-товарного виробництва. Річний надій на корову перевищив 7 000 л., щодоби виробляють 21-23 тонн молока.

2011 рік

Здано в експлуатацію ще один молочно-тваринницький комплекс у с. Пилява з безприв’язним утриманням 1 200 фуражних корів.

2015 рік

Завершено будівництво молочно-тваринницького комплексу у с. Осівці потужністю також на 1 200 фуражних корів.

2016 рік

Здійснюєтьсяь будівництво високотехнологічного елеваторного комплексу потужністю 30 тис. тонн, з сучасною системою очищення, сушіння, зберігання зерна та можливістю відвантаження на автомобільний та залізничний транспорт. Комплекс буде введено в експлуатацію в першому кварталі 2017 р.

Наші партнери


Scroll Up