Зустріч директора ТзОВ “Бучачагрохлібпром” з представниками центру зайнятості

Зустріч директора ТзОВ “Бучачагрохлібпром” з представниками центру зайнятості

 

       13 вересня під гаслом «Живи та працюй в Україні» Бучацьким районним центром зайнятості проведено прес-тур підприємствами Бучацького району за участю прес-служби райдержадміністрації та представника засобів масової інформації.

      Першим підприємством, яке відвідали голова комісії з припинення центру зайнятості Олександра Откидач, головний спеціаліст відділу організаційної роботи, комунікацій з громадькістю та звернень громадян апарату райдержадміністрації Ганна Яворська та журналіст газети «Нова доба» Оксана Чорній було найбільше підприємство району ТзОВ «Бучачагрохлібпром».
   

    Директор товариства Ігор Пастущак коротко розповів про історію заснування підприємства та, а саме звернув увагу, що у липні 2018 року минуло 20 років з початку діяльності підприємства. Розказав, що на сьогоднішній день на підприємстві працює майже 1000 працівників, заробітна плата яких в середньому становить 14 тис. грн. Поінформував, що підприємство для ведення сільського господарства орендує 25 тис. га землі, а також наша діяльність пов’язана із розведенням ВРХ, кількість якої на сьогодні близько 7800 голів, окрім того працює насіннєвий завод та зерновий елеватор.
 

      Референт голови наглядової ради товариства Ольга Николюк більш детально зупинилась на питаннях кадрового забезпечення, поінформувала про професійно-кваліфікаційний склад працівників підприємства, про наявність вільних робочих місць тощо. Учасники заходу обговорили шляхи співпраці ТзОВ «Бучачагрохлібпром» та центру зайнятості. Так з початку 2018 року підприємством до центру зайнятості подано 357 вакансій, 351 з яких укомплектована. До тимчасових робіт товариством залучено 220 осіб. Центром зайнятості проведено професійний відбір кадрів за замовленням роботодавця 35 осіб, 26 з яких працевлаштовано на постійне місце роботи.

 

Залишити відповідь