Петро Іванович Гадз став генеральним спонсором Дня міста Бучача

Петро Іванович Гадз став генеральним спонсором Дня міста Бучача

 

        Вже традиційно Бучач відзначає свій День міста в останню неділю липня. Цьогоріч гучні та масштабні святкування припали на 29 число. Гості свята впродовж дня мали нагоду відвідати різноманітні спортивні, культурно-мистецькі заходи, насолодитись виступами як народних артистів, так і духових колективів.

      Забезпечив радісне святкування Дня міста та подарував бучаччанам й гостям незабутні враження генеральний спонсор дійства – Герой України, успішний тернопільський аграрій та меценат Петро Гадз.

        Як наголосив Петро Іванович, надзвичайно важливо шанувати свій край – місце, де народився та живеш. Більше того, потрібно дарувати людям хороші моменти в житті.

      – Наш славний Бучач відзначив свій День міста. Я безмежно радий, що зміг долучитись та допомогти в організації та проведенні святкувань. Переконаний, кожен патріот має шанувати місто, село, в якому народився та виріс. Радий, що тисячі як бучаччан, так і гостей з інших куточків Тернопільської області разом відзначили це свято. Загалом, впродовж неділі у нас тривали різноманітні спортивні змагання; до нас завітали народні артисти, заграли наші духові колективи, які подарували нам усім щирі, неповторні українськи пісні та виступи. Подібні події відіграють важливу роль, адже саме в такі дні ми маємо чудову нагоду ще раз пригадати славну історію, відомих бучаччан, якими варто пишатись, вшанувати наших героїв. Ми маємо можливість ще раз відкрити для себе всю красу Бучача та подивитись на нього по-новому. Тому я завжди намагаюсь та намагатимусь підтримувати такі заходи, – поділився Петро Гадз.

        До слова, на запрошення Петра Івановича на День міста до Бучача приїхала й народна артистка України Наталія Бучинська. Саме її виступ став апогеєм святкувань.

 

Залишити відповідь