ТзОВ «Бучачагрохлібпром» вже збирає перші врожаї

ТзОВ «Бучачагрохлібпром» вже збирає перші врожаї

     Від вчора на підприємстві відомого аграрія та мецената Петра Івановича Гадза ТзОВ «Бучачагрохлібпром» розпочались масштабні жнива.

      За словами заступника директора з рослинництва ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Тараса Швеця, цьогоріч культури озимого ячменю вродили на рівні із минулорічними. Не зашкодили врожаям ані весняні посухи, ані рясні червневі дощі.

  – Вчора ми розпочали жнива озимого ячменю, а озиму пшеницю та озимий ріпак почнемо збирати вже з наступного понеділка. Очікуємо, що триватиме збір врожаю приблизно 20 днів. Вирощували ці культури впродовж року, тому зараз необхідно якомога якісніше зібрати отриманий урожай. Погода на зерно сильно не повпливала, незважаючи на холодну та недощову весну. Опадів не було практично 1,5-2 місяці. Рясні дощі пішли лише у червні. Поки можу сказати, що врожай прекрасний: зерна налиті, насінини добре набрали масу. В порівнянні з минулорічними жнивами, ми цього року йдемо практично на рівні. Тобто, врожаї менші не будуть – це точно, сподіваємось, що по окремих культурах вдасться зібрати навіть більші врожаї ніж у 2017 році, – розповів Тарас Швець.

     Нагадаємо, що на підприємстві Петра Гадза працює надпотужна техніка, яка складається з 15-ти комбайнів марки Claas Lexion  . Саме з її допомогою минулого року було зібрано урожай з декількох сотень гектарів озимої пшениці різноманітних сортів.

 

Залишити відповідь