ТзОВ «Бучачагрохлібпром» та ФГ «Гадз» зібрали друзів та партнерів на традиційний День поля та саду!

ТзОВ «Бучачагрохлібпром» та ФГ «Гадз» зібрали друзів та партнерів на традиційний День поля та саду!

     Представники великих та малих господарств, партнери, друзі та іноземні гості традиційно відвідали гостинну Бучаччину. Метою зустрічі став обмін досвідом, розширення співпраці та можливість налагодити торгівельні відносини. Після реєстрації учасники мали можливість оглянути демонстраційні ділянки ТзОВ «Бучачагрхлібпром», потужності саду та сортувальну лінію.

       «Ми бачимо, що така цілеспрямована та плідна праця дала можливість Вашому підприємству стати одним з найпотужніших, яке сьогодні представляє Україну за кордоном. Це приклад успішного розвитку агропромислового комплексу. Ви робите Україну сильнішою!» – зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

       Поспілкуватися з аграріями приїхали також депутати Верховної Ради України Микола Люшняк, Ярослав Дубневич, Андрій Кіт, Олег Барна, Роман Заставний, Тарас Юрик, Ігор Побер. Адже, лише спілкуючись про труднощі і вектори подальшого розвитку галузі, можна на законодавчому рівні покращити умови праці сільгоспвиробників.

        «Саме завдяки спілкуванню з вами ми завершили ряд законопроектів, які сприяють розвитку сімейного фермерства в Україні. Я вважаю, що це революційний закон, який дозволить малим сімейним фермам заручитися підтримкою держави.» – каже народний депутат України Микола Люшняк.

       Керівництво ТзОВ «Бучачагрохлібпром» висловлює подяку колективу, який щоразу доводить, що неможливого немає, партнерам, колегам, гостям та друзям за підтримку та співпрацю!

НАША СИЛА В ЄДНОСТІ!

Залишити відповідь