Хресна дорога для працівників ТзОВ “Бучачагрохлібпром”

Хресна дорога для працівників ТзОВ “Бучачагрохлібпром”

Вже вкотре молодь села Підзамочок та народний аматорський фольклорний ансамбль «Лемківщина» проводить театралізовану Хресну дорогу для працівників ТзОВ «Бучачагрохлібпром».

Це стало вже доброю традицією, адже щороку діти, молодь та дорослі роздумують над терпінням та смертю Спасителя, тим самим допомагаючи Йому нести тягар Хреста.

  • Участь у Хресній дорозі – то офіра наших дітей! Цього року участь брали не тільки школярі, але і багато студентів, які хотіли долучитися до чогось доброго та чистого. Щоразу ми складаємо новий сценарій, адаптуємо його до сучасних реалій та теперішнього життя. Дуже важко зрозуміти біль матері, яка бачить муки своєї дитини, та на жаль в Україні іде неоголошена війна. Скалічені долі, розбиті сім’ї та смерть дітей – це наш хрест! – зазначає Директор Підзамочківського сільського будинку культури Ганна Іванівна Ковалишин

Дирекція та колектив ТзОВ «Бучачагрохлібпром» щиро вдячні  всім, хто брав участь та готував захід, адже час Великого посту є унікальним, і саме зараз ми маємо можливість задуматись над своїми життєвими орієнтирами!

Залишити відповідь