Підприємство Петра Гадза стало генеральним спонсором престижного Меморіалу з вільної боротьби

 Підприємство Петра Гадза стало генеральним спонсором престижного Меморіалу з вільної боротьби

  Відомий тернопільський аграрій та меценат Петро Гадз долучився до організації та проведення ювілейного ХХV Міжнародного Меморіалу Богдана Сцібайла з вільної боротьби, ставши його генеральним спонсором.

ТзОВ «Бучачагрохлібпром» не лише надало фінансові засоби, необхідні для проведення змагань, а й забезпечило учасників Міжнародного турніру своєю продукцією.

На думку Петра Івановича, такі змагання є важливими не лише з боку вшанування пам’яті відомого тернопільського тренера – Богдана Сцібайла, вони відіграють і вагому роль для всього Тернопілля:

– Ми повинні підтримувати подібні заходи, адже вони пропагують здоровий спосіб життя та показують, що наша область – край сильних та вольових людей. Крім того, цей Меморіал є міжнародним: за першість змагаються близько двох сотень найсильніших борців із Білорусії, Молдови, Польщі, Угорщини та різних областей України. Наше підприємство завжди радо допомагало в проведенні подібних заходів та продовжуватиме це робити й надалі, – розповідає Петро Гадз.

У свою чергу, фермерське господарство «Гадз» відзначило переможців у командному смачними призами – власними яблуками. Таким самі сувеніри отримала і суддівська колегія турніру на чолі з рефері міжнародного класу Олегом Собчуком, яка відпрацювала без жодних зауважень як від зарубіжних гостей, так і зі сторони українських спеціалістів. 

Нагадаємо, впродовж 17-19 листопада у Тернополі в спортивному залі ТНПУ ім. Володимира Гнатюка відбувся ХХV Міжнародний Меморіал Богдана Сцібайла з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2000-2010 років народження.

Участь в змаганнях взяло більше 250-ти кращих борців одразу п’яти країн: України, Білорусії, Молдови, Польщі та Угорщини. Тернопільщину на змаганнях представляли вихованці обласних шкіл та клубів із вільної боротьби.

 

Залишити відповідь