Вже доброю традицією стало святкування Дня працівника сільського господарства.

Вже доброю традицією стало святкування Дня працівника сільського господарства.

    Його ініціатором та спонсором, вже вкотре, став Петро Іванович Гадз. Відгукнувшись на щире запрошення, до свята долучилися люди, які своїм прикладом надихали не одне покоління – наші ветерани.        

      Привітання зі святом озвучив голова РДА Віталій Бебих, голова районної ради Віталій Йосипович Фреяк, голова наглядової ради ТзОВ “Бучачагрохлібпром“  Петро Іванович Гадз , директор ТзОВ “Бучачагрохлібпром“ Іван Володимирович Карачка, директор  ФГ “Гадз” Олег Іванович Грицак. 

      Напередодні свята було премійовано весь колектив ТзОВ “Бучачагрохлібпром”, окрім  того, керівниками були відзначені та нагороджені найкращі працівники з кожного підрозділу. Не забуло керівництво ТзОВ “Бучачагрохлібпром” і про ветеранів сільського господарства, їм не тільки вручили грошові премії, а й буде організовано відпочинок.

    Також директор ТзОВ ”Бучачагрохлібпром” підвів підсумки роботи за пройдений період 2017 р. Як повідомив Іван Володимирович за січень-листопад 2017 року державний бюджет отримав більше, ніж 50 мільйонів гривень, а середня зарплата сягнула 9000 гривень.

 Важка праця ТзОВ “Бучачагрохлібпром” була оцінена не тільки керівниками району, а й головами  Золотопотіцької та Трибухівської об’єднаних територіальних громад. На святі були вручені грамоти та подяки керівникам та працівникам ТзОВ  “Бучачагрохлібпром”.

Всіх присутніх привітав із професійним святом  Заслужений артист України Павло Доскач. Гості   були приємно вражені спонтанним виступом Петра Івановича Гадза та Павла Доскоча.

Ми приєднуємося до всіх привітань! Нехай ваша нива колоситься здійсненими задумами та планами. Здоров’я, успіху, багатства всім працівникам сільського господарства!

               

 

Залишити відповідь