ТзОВ «Бучачагрохлібпром» приступив до реалізації високопродуктивного насіннєвого матеріалу

ТзОВ «Бучачагрохлібпром» приступив до реалізації високопродуктивного насіннєвого матеріалу

 

 Закінчивши із збиранням озимого ячменю в ТзОВ «Бучачагрохлібпром» приступили до наступного етапу. Вже зараз насіннєвий завод підприємства підготував для реалізації високоякісний насіннєвий матеріал як іноземної, так і вітчизняної селекції.

Так, насіннєвий завод датської фірми «Cimbria», що експлуатується на бучацькій агрофірмі ще з 2006-го року, пропонує на продаж сорти озимого ячменю «Луран» (1-ша репродукція), «Достойний» (1-ша репродукція; еліта) та «Дев’ятий вал» (суперрепродукція).

– Варто відзначити, що це високопродуктивні сорти озимого ячменю з хорошими господарськими показниками, – запевняє директор насіннєвого заводу «Бучачагрохлібпром» Михайло Євусяк. – Зокрема, вони зимо-морозостійкі та посухостійкі, високоврожайні, відносяться до сортів інтенсивного типу з відмінною регенеративною здатністю. Вищезгадані сорти ячменю також мають добру стійкість до стеблових хвороб та є стійкими до вилягання.

Бучацькі аграрії запевняють – їхнє насіння має відмінну якість, адже на підприємстві здійснюється повний цикл догляду за насіннєвим матеріалом – від його посіву до реалізації.

Додамо, що завод агропідприємства Петра Гадза спеціалізується на очищенні, калібруванні, протруюванні і фасуванні насіння різноманітних сільськогосподарських культур. На сьогоднішній день – це дві потужні зерноочисні лінії: перша – потужністю 150 тон на добу, друга – 250 тон на добу.

За словами Михайла Семеновича, на базі ТзОВ «Бучачагрохлібпрому» знаходяться дві насіннєві лабораторії, які ведуть контроль за якістю насіння, а саме: його чистотою (калібрування та очистка по питомій вазі), енергією, схожістю та масою 1000 зерен.

Залишити відповідь