У столиці «Бучачагрохлібпром» представило власну високоякісну продукцію

У столиці «Бучачагрохлібпром» представило власну високоякісну продукцію

 

 На міжнародній агропромисловій виставці в столиці підприємство «Бучачагрохлібпром» представило високоякісну продукцію власного виробництва.

Червень для товариства «Бучачагрохлібпром» розпочався з приємних клопотів. Підприємство було запрошене до участі у XXVII Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2015» , яка вже багато років по праву заслуговує всесвітнього визнання.

Загалом цьогоріч у ній взяли участь понад 1100 учасників із 16-ти країн світу. «АГРО» – найбільша агропромислова виставка Східної Європи, найважливіший загальнодержавний захід в АПК України. За чотири дні виставку відвідало тисячі людей, серед яких перші особи держави, керівництво АПК всіх регіонів України, топ-менеджери та фахівці підприємств аграрної галузі.

ТзОВ «Бучачагрохлібпром» на виставці представило власну продукцію, якою пишається та рекомендує іншим.

– Наше підприємство є провідним виробником та реалізатором високоякісного кондиційного насіннєвого матеріалу вітчизняної й зарубіжної селекції. Власне, саме насіннєвий матеріал ми й привезли на виставку в столицю, – розповідає директор насіннєвого заводу ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Михайло Євусяк. – Серед них – пшениця, зернобобові, а також наш унікальний сорт ріпаку «Бучацький». Крім того, цьогоріч ми привезли з собою також і саджанці нашого яблуневого саду, який відомий своїм щедрим врожаєм далеко за межами області.

За словами Михайла Семеновича, ефект від участі у агровиставках такого масштабу завжди показовий.

– Збільшується число клієнтів, партнерів та зацікавлених осіб, з якими налагоджуються подальша співпраця. Вважаю, і багато фахівців мене підтримає, що «Агро» – це найефективніший засіб виходу на український аграрний ринок та нові можливості для сільгосппідприємства, яке хоче і працює на рідній землі,  – переконаний директор насіннєвого заводу провідного бучацького агропідприємства.

Залишити відповідь