Майбутні аграрії з Тернопільщини вивчали «кухню» ТзОВ “Бучачагрохлібпром” зсередини

Майбутні аграрії з Тернопільщини вивчали «кухню» ТзОВ “Бучачагрохлібпром” зсередини

 

 

 Побачити на власні очі як працює успішне сільськогосподарське підприємство мали нагоду студенти Заліщицького аграрного коледжу. Днями вони відвідали ТзОВ “Бучачагрохлібпром”, де ознайомилися з його матеріально-технічною базою.

Фахівці агропідприємства провели для спудеїв захоплюючу екскурсію потужним насіннєвим заводом, відвезли на демонстраційні поля, де вирощують кращі сорти сільськогосподарських культур. Запам’ятався молоді і яблуневий сад, там гостям показали усі етапи копіткої праці з плодовими деревами.

На думку очільника заліщицького навчального закладу, усі отримані під час екскурсії знання обов’язково знадобляться його вихованцям, адже ТзОВ “Бучачагрохлібпром” – підприємство, яке вдало поєднує у своїй діяльності новітні агропромислові технології, сучасний менеджмент та досвід поколінь.

– Такі оглядові екскурсії, і це надважливо, вселяють віру у дітей, що вчаться вони недаремно, а технічні професії, які вони здобувають, навчаючись у коледжі, є затребуваними на ринку праці. – розповідає директор Заліщицького аграрного коледжу Володимир Глова. – На початку року між нашим коледжем та підприємством Петра Гадза був укладений договір про стратегічну співпрацю. Тут наші студенти зможуть отримувати відмінну практику та на зсередини побачити як використовуються новітні технології у сільському господарстві, а випускники матимуть шанс знайти тут високооплачувану роботу.

Додамо, що за сприяння голови наглядової ради ТзОВ “Бучачагрохлібпром” Петра Гадза на початку червня 50 студентів вищезгаданого навчального закладу відвідали провідну сільськогосподарську виставку «Агро», що проходила у столиці України. Саме використання таких сучасних підходів до навчання, які допомагає реалізувати бучацьке агропідприємство. переконані викладачі Заліщицького аграрного коледжу, якнайкраще сприяє зацікавленню студентів здобувати омріяний фах, який згодом може стати справою життя.

 

Залишити відповідь