У ТзОВ «Бучачагрохлібпром» відбувся п’ятнадцятий «Всеукраїнський День Поля та Саду»

. Гості зі всієї України та країн Європи приїхали у Бучач, щоб перейняти досвід сучасного підприємства.
Особливістю цього господарства є повний цикл виробництва – від поля до готової продукції, яка реалізовується не лише в Україні, а й в усьому світі. 
«Не один рік знадобився нашому підприємству, щоб вийти на такий рівень. Чим найбільше пишаюся сьогодні – то це командою. Тут кожна людина на своєму місці. У них горять очі, вони постійно навчаються, і використовують свої нові знання у роботі. Тому цим людям є чим поділитися з гостями Дня Поля та Саду» – каже голова спостережної ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром», Герой України Петро Гадз.
ТзОВ «Бучачагрохлібпром» також щороку нарощує потужності. 133 тисячі тон зернових на рік, 187 тисяч тон цукрових буряків, 8139 голів ВРХ, 24 559 тон молока – цьогорічні показники господарства не можуть не тішити, адже вони зросли в середньому на 10%, в порівнянні з минулим роком.
«По при не завжди сприятливі погодні умови, нам вдалося отримати високі показники врожайності усіх культур. Приміром, озима пшениця – 82,1 центнер з гектару, озимий ячмінь – 91 центнер з гектару, озимий ріпак – 41 центнер з гектару, яра пшениця – 63 центнери з гектару, ярий ячмінь – 68 центнерів з гектару. Середня врожайність цукрових буряків – 773,7 центнери з гектару. Наші працівники щороку відвідують різні семінари, щоб покращувати свої знання і використовувати їх на практиці. Саме цим досвідом ми щороку готові ділитися на Дні Поля та Саду» – зазначив заступник директор ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Тарас Швець.
Чимало світових компаній представили свою продукцію на Дні Поля та Саду. Так учасники заходу мають можливість не лише ознайомитися з новинками в напрямку обробітку землі, а й побачити їх роботу в дії на випробувальних ділянках. 
«Компанія LNZ є постійним партнером Дня Поля у Бучачагрохлібпромі. Крім того, ми є партнером у виробництві. Технологічна карта цього підприємства на 70% складається з препаратів нашої компанії DEFENDA. Такі заходи дуже корисні для сільгоспвиробників. Тим паче, якщо вони такого масштабу» – зазначив менеджер з розвитку агротехнологій Західного регіону ТОВ «LNZgroup» Олександр Хмелюк.

Залишити відповідь